Zkušenosti našich zákazníků

 1. Ivona, zasláno e-mailem

  Ani nevíte, jakou mi udělalo radost, když jsem včera sedla k internetu, že si konečně objednám EasiYo z UK a našla vaše stránky! :-) Žila jsem na Novém Zélandu přes 3 roky a stejně jako vy jsem si přivezla jogurtovač domů do Čech. Tam jsem totiž této dobrůtce propadla až po uši ;).

  Budu pravidelným zákazníkem a velmi ráda budu šířit povědomí o EasiYo v mém okolí. Pokud vám budu moci jakkoliv pomoci s propagací, tak to jen uvítám! Hodne štěstí a děkuji za kousek Zélandu tady v Čechách:)

 2. Jarmilka, čtenářka zenysro.cz

  S hodnocením tohoto výrobku jsem čekala 10 dní. Oddělala jsem si malé množství hotového broskvového jogurtu a čekala těch 10 dní, zda opravdu vydrží v lednici. A vydržel. Chutnal a vypadal pořád stejně jako první den. Vlastní výroba jogurtu je velmi jednoduchá. Neni potřeba žádné připojení do zásuvky. Příchutí je velké množství, vybere si každý. Chuť není umělá, je přirozená.

  Jako mínus hodnotím větší pořizovací cenu a i směs na jogurty neni nejlevnější. Ne každá maminka na mateřské si ho může dovolit koupit. Chtělo by to větší propagaci, aby se o jogurtovači více vědělo.

 3. Veronika, čtenářka zenysro.cz

  Musím říct, že na toto testování jsem byla velmi zvědavá, bála jsem se, že chuť jogurtu bude divná, když je v prášku, ale to jsem se moc spletla. Rodina si vybrala řecký jogurt s medem a ta medová chuť byla skvělá. S jogurtovačem je velmi jednoduché si jogurt udělat, stačí smíchat prášek s vodou a po cca 12 hodinách je hotovo.

  Jogurt je hustý, nám moc chutnal, je jiný než jogurty z obchodů, řekla bych jako puding s jogurtem, nevím jak to přesně popsat, ale je skvělý a obsahuje jenom přírodní složky. Nikdy jsem o tomto výrobku neslyšela, zasloužil by si větší reklamu, je to super věc. Bylo by dobré , kdyby se směs na jogurt dala koupit třeba v prodejnách se zdravou výživou, zatím musíme nakupovat přes e-shop.

 4. Gatita, čtenářka zenysro.cz

  Pár dnů po testování mě kontaktoval velmi příjemný pán (zástupce firmy), aby jsem si vybrala příchuť jogurtu, který chci otestovat. Vybrala jsem si jahodový premium. Další směsy je možné si zakoupit buď přes e-shop, nebo ve dvou prodejnách na Moravě. Po několika dnech dorazil jogurtovač, vše naprosto bez problémů :).

  Pak jsem se vrhla na přípravu jogurtu. Na chuť jsem byla zvědavá (přidává se pouze voda). Návod byl přehledný a výsledek? Úžasná jahodová chuť hustého jogurtu. Rozdělila jsem jogurt do skleniček a dala ho ochutnat i v práci a všem moc chutnal. Určitě všem můžu jen doporučit :)

 5. Ladybirdx, čtenářka zenysro.cz

  Děkuji za možnost otestovat Easiyo jogurtovač. Po zkontaktování mi ho obratem dovezl pán z firmy spolu s příchutěmi, které jsem si navíc přiobjednala (banánový, sladký řecký, nízkotučný mango). Jako první jsem se vrhla na banánový, příprava byla jednoduchá a výsledek úžasný. Jogurt byl hustý, ani sladký ani kyselý, banánová příchuť byla příjemná - bála jsem se, že bude mít příchuť syntetického banánu, ale obavy byly zbytečné.

  Jak dlouho vydrží v lednici říct nemůžu, protože byl hned pryč:). Nízkotučný jogurt je taktéž skvělý a díky přidané vláknině i stejně hustý (což oceňuji). Ve výsledku sice vyjde trochu dráž v porovnání s obchodovými, ale zato si ho můžete udělat kdykoliv Vás napadne.

 6. Kouzelnice, čtenářka zenysro.cz

  Není co řešit. Je to prostě super a moc bych ho chtěla.

 7. Marta, čtenářka zenysro.cz

  Za toto testování jogurtovače Easiyo moc děkuji. Byla jsem moc zvědavá, jakou příchuť dostanu. A jaké to bylo milé překvapení, že mne firma kontaktovala a mohla jsem si vybrat příchuť podle mého rozhodnutí. No, pán byl velice milý. Jelikož když test, tak pořádný, tak jsem si doobjednala ještě další 2 příchutě. Ihned po obdržení přítel rozhodl udělat malinový prémium – příprava byla velmi jednoduchá. Bylo to raz dva. Ale to čekání na výsledek :D to bylo dlouhé. Hned ráno jsme si dali jogurt k snídani. Musím říct, že dlouho jsem nejedla tak lahodný jogurt. Chuť malin byla v každé lžičce a konzistence ideální (ani řídký, ani hustý). Nikdy bych nevěřila, že z prášku může být tak lahodný jogurt.

  V sobotu jsme čekali návštěvu, takže další příchuť – řecký prémium s brusinkami – testovala tchýně se švagrovou s námi. Mlaskali si a studovali složení. V jogurtu byly kousky brusinek. No a třetí příchuť vanilka – broskev prémium? Tu testovali dneska děti. Pozvala jsem kamarádky s dětmi. Ještě, že jsem schovala trošku v lednici pro přítele. Vše co jsem nandala na misky se snědlo. Myslím, že tenhle test u nás má 100% úspěch a jdu objednávat další příchutě. Další posedlostí po testování se u nás stala výroba jogurtů.

 8. Ríšánek Krystína, čtenářka zenysro.cz

  Moc děkuji za možnost testování jogurtovače Easiyo.

  První plus: Byla jsem kontaktována pánem z firmy, že si mohu vybrat jakýkoli jogurt zdarma. Aby neposlali nějaký, který nám nechutná. Vybrala jsem si řecký jogurt kokos premium. A rovnou přiobjednala broskvový a čokoládovo třešnový. Zaplatila jsem až zásilka dorazila na účet firmy. Dodání rychlé, pečlivě zabalené . Hned večer jsem zkusila čokoládovo třešnový, no a nebyla bych to já kdybych nezblbla tak primitivní návod :D Nedolila jsem vodu až po okraj , takže jogurt se nedal jíst . Včera jsem zkusila broskvový, který jsem udělala už přesně podle návodu. A dnes ráno jsme měli už skvělý jogurt.

  Vůbec není cítit práškem. Je hustý a moc dobrý. Už otestoval i přítel s babičkou a dětmi. Za mě doporučuji , z jednoho sáčku máte litr jogurtu. V letáku je psáno ,že se může až 14 dní uchovat v lednici. Ale to u nás nehrozí :) U nás se jogurty moc dlouho v lednici neohřejí-spíš neochladí :D . Příprava rychlá , obsluha jednoduchá :) ještě jednou děkujeme.


Proč nakupovat produkty EasiYo?

Naše jogurtové výrobky obsahují 100% živou jogurtovou kulturu bez přidaných chemických látek, konzervantů, barviv a škrobu.

Další důvody