Náš příběh

Před pár lety jsme se rozhodli udělat si delší pracovní dovolenou a odjeli jsme na Nový Zéland. Kromě nového prostředí jsme se museli zorientovat i v nabízených potravinách a pravda, kolem systému EasiYo, které je k dostání v každém supermarketu, jsme x-krát prošli bez povšimnutí. Pak nám zvědavost nedala, zkoumali jsme o co jde a byli jsme překvapeni. Jogurt v sáčku? V tu dobu to ale nebylo nic pro nás – byli jsme neustále v pohybu.

Až napodruhé, když jsme se na Zéland po krátké přestávce vrátili, měli jsme v jedné domácnosti možnost jogurt vyrábět a jíst. EasiYo si nás naprosto získalo. A to jsme ani netušili, jak čistý kvalitní a poctivý jogurt to je! Jogurtovač jsme si koupili a když přišel čas na návrat domů, jel s námi i jogurtovač a zrodila se myšlenka představit EasiYo i českým spotřebitelům. Mrzelo nás, že tak výborné jogurty není v Česku možné koupit a tak se zrodila myšlenka spojit se s EasiYo UK a domluvit se na možné spolupráci.

Vzhedem k tomu, že máme dvě malé děti, bylo potřeba povolat posilu, bratři Michal a Aleš dali hlavy a síly dohromady a díky jejich vytrvalosti a vstřícnosti našich milých partnerů z EasiYo UK se vše podařilo a na jaře 2014 dorazila první jogurtová dodávka ;)

Podpis


Proč nakupovat produkty EasiYo?

Naše jogurtové výrobky obsahují 100% živou jogurtovou kulturu bez přidaných chemických látek, konzervantů, barviv a škrobu.

Další důvody